Через плавучий док у сектор Гази доправили майже 570 тонн гумдопомоги

Через плавучий док у сектор Гази доправили майже 570 тонн гумдопомоги | INFBusiness

Через плавучий док у сектор Гази доправили майже 570 тонн гумдопомоги 21.05.2024 22:36 Укрінформ Через плавучий док, який американські військові спорудили поблизу узбережжя Гази, доставлено вже майже 570 тонн гуманітарної допомоги.

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

“Більш як 569 тонн гуманітарної допомоги вже доправлено завдяки тимчасовому плавучому доку в Газі, однак не всі вантажі досягли складів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у суботу місцеві мешканці витягли гумдопомогу з 11 вантажівок ще до того, як ті доїхали до складів на території Гази.

Як повідомлялося, плавучий док для доставки гуманітарної допомоги до Гази коштував США щонайменше 320 млн дол. Після завершення першого етапу будівництва причал щодня зможе приймати 90 вантажівок, а після добудови – до 150.

7 жовтня 2023 року ХАМАС напав на Ізраїль, вбивши близько 1200 осіб та захопивши майже 250 заручників, сотня з яких досі перебуває у полоні.

Ізраїль у відповідь розпочав військову операцію проти бойовиків ХАМАСу. Унаслідок цього близько 80% населення Гази залишили свої оселі, сотні тисяч перебувають на межі голоду.

Фото: Mustafa Hassona/Anadolu/Getty Images

Гуманітарна допомога США Сектор Гази

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *