Британія закликає країни НАТО збільшити витрати на оборону до 2,5% ВВП

Британія закликає країни НАТО збільшити витрати на оборону до 2,5% ВВП | INFBusiness

Британія закликає країни НАТО збільшити витрати на оборону до 2,5% ВВП 10.05.2024 04:24 Укрінформ Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон закликав союзників з НАТО встановити нові орієнтири витрат на оборону в розмірі 2,5% ВВП.

Як передає Укрінформ з посиланням на Politico, про це він заявив у четвер, виступаючи в Національному центрі кібербезпеки країни,

Він дорікнув європейським союзникам, які «не бажають інвестувати [в оборону] навіть тоді, коли на нашому континенті йде війна», маючи на увазі російську агресію проти України.

За його словами, «нині світ більш небезпечний, більш нестабільний, більш конфронтаційний, ніж більшість із нас коли-небудь знали». Кемерон закликав «визнати цей факт і діяти відповідно – не через рік чи два, не через кілька місяців, а вже зараз».

У свою чергу, Велика Британія пообіцяла досягти показника 2,5% до 2030 року.

Кемерон зазначив, що «безпека, безумовно, буде в бюлетені для голосування» під час загальних виборів у Великій Британії, які очікуються цієї осені.

Нинішні орієнтири витрат на оборону в країнах НАТО – 2% ВВП.

Як повідомляв Укрінформ, у своєму виступі Кемерон зазначив, що сусідні з Росією країни остерігаються, що Москва може напасти й на них.

Фото: EPA 

Британія Кемерон НАТО Оборона ВВП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *