“Шлях до перемоги буде довгим”: Верещук закликала готуватися до затяжної війни

Ірина Верещук, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Очільниця Мінреінтеграції Ірина Верещук. Фото: Facebook міністерки

Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук вважає, що наразі не варто прогнозувати терміни завершення війни, адже, очевидно, що боротьба з російськими загарбниками буде тривалою.

Про це очільниця Мінреінтеграції заявила в Facebook.

“Маємо бути чесними. У цій війні шлях до перемоги буде довгим та важким. “2-3 тижні”, “до кінця року”, “наступної весни” — все це неправда. Маємо налаштуватись на тривалу боротьбу. Громадяни та влада – всі мають налаштуватися до тривалої і важкої війни. І тільки тоді ми переможемо”, — написала вона.

Якщо кожен буде на своєму місці, як впевнена Верещук, Україна неодмінно переможе, адже завдяки цьому країна і вистояла в 2022 році.

Влада і громадяни мають працювати спільно і боротися за державу тут і зараз, “не думаємо про потім”.

“Налаштовуємось на марафон, а не на спринт, на бій з дванадцяти раундів, а не з трьох. Беремося тільки за реалістичні речі, не витрачаємо ресурси та час на те, що “не злітає”. Корупція – держзрада. Якщо не жорстко, то не спрацює. Політиканство та горлопанство – мораторій. Чвари – після війни”, — додала міністерка.  

Нагадаємо, наразі на фронті склалася складна ситуація, проте українським захисникам вдається стримувати ворожі сили та продовжувати контрнаступ. Зокрема, Сили оборони звільняють населений пункт Урожайне.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *