88% українців припускають повторення блекаутів: як готуються

свеча

Фото: Depositphotos

88% українців припускають цьогоріч повторення блекаутів, але лише 16%  планують покупку пристроїв автономного електроживлення.

Про це повідомляє пресслужба OLX, яка  провела опитування серед 7 тисяч українців, щоб дослідити скільки людей припускає цьогоріч повторення блекаутів та як готуються до них. 

За результатами опитування, 88% українців припускають цьогоріч повторення блекаутів, 12% – не вірять в те, що тогорічний сценарій із систематичним вимкненням світла може повторитись. 

Фото 2 — 88% українців припускають повторення блекаутів: як готуються

Попри велику кількість людей, які очікують блекаути, лише 16% опитаних планують покупку пристроїв автономного електроживлення.

46% – не планують взагалі,  36% – вже придбали в минулому або в цьому році. 

Фото 3 — 88% українців припускають повторення блекаутів: як готуються

Щодо пристроїв, які потрібно мати вдома при відключенні світла: 75% українців вважають, що це павербанк, 70% – ліхтар, 52% – лампа на батарейках, 37% – портативна зарядна станція, 31% – генератор.

Фото 4 — 88% українців припускають повторення блекаутів: як готуються

Також в опитуванні респонденти зазначили, що вдома у випадку блекаутів слід мати  свічки, гірлянди, газові пічки та балони. 

Що стосується придбання генератора чи портативної зарядної станції, то його планують лише 15% опитаних.

Серед причин відмови від покупки називають: вартість (66%), складнощі при обслуговуванні (9%), впевненість у тому, що блекаутів цьогоріч не буде (5%), відсутність потрібного товару на ринку (2%). 

Зауважимо, українці поступово готуються до зими, котра може бути навіть складнішою за попередню. Головною проблемою торік були регулярні відключення світла, а головним розв’язання цієї проблеми генератори та мобільні зарядні станції, попит на які суттєво зріс торік та залишається високим досі. Як підготуватися до зимових відключень світла, читайте в матеріалі Delo.ua.

Джерело фото: ua.depositphotos.com

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *