Зеленський зустрівся з президентом Бразилії, який пропонував віддати Крим

Зеленський зустрівся з президентом Бразилії, який пропонував Україні віддати Крим

Зеленський зустрівся з президентом Бразилії, який пропонував віддати Крим | INFBusiness

Фото: twitter.com/LulaOficial

Під час візиту до Нью-Йорка Володимир Зеленський зустрівся з президентом Бразилії Лулою да Сілвою, який закликав США “припинити заохочувати війну”, в Україну – віддати Крим для припинення ворожнечі. 

–  Відверта й конструктивна розмова. Доручили дипломатичним командам працювати над наступними кроками у двосторонніх відносинах і зусиллях з відновлення миру, – написав після зустрічі Зеленський.

Лула да Сілва в свою чергу заявив, що розмова «була хорошою». За його даними, сторони обговорили важливість шляхів розбудови миру та постійного підтримання відкритого діалогу між країнами. 

Зеленський прибув у США на засідання Радбезу ООН. На заході він вперше з початку вторгнення опинився на одному майданчику із представниками російської делегації. На початку засідання представник країни-агресора Росії Василь Небезня намагався зірвати виступ Зеленського. 

Лідер Бразилії раніше пробував виступити як потенційний миротворець між Україною і Росією, закликаючи деякі країни залишитися нейтральними в цій війні для досягнення миру. Він також запропонував Україні відмовитись від Криму для припинення війни. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *