Зеленський зустрівся з прем’єром Румунії, щоб обговорити оборонну підтримку

Зеленський зустрівся з прем'єром Румунії, щоб обговорити оборонну підтримку | INFBusiness

Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський увечері 18 жовтня провів зустріч із прем’єр-міністром Румунії Марчелом Чолаку. Про це повідомляє глава держави у Telegram.

– Обговорили подальшу оборонну підтримку України з боку Румунії та питання продовольчої безпеки, а саме – важливість розвитку нових логістичних шляхів транзиту української агропродукції територією Румунії. Дякую Румунії за підтримку України, українського народу та за пакети військової допомоги, які посилили нас на полі бою, – написав президент.

Раніше цього ж дня Україна та Румунія підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, що передбачає збільшення оборонних виробничих потужностей та розширення виробництва боєприпасів. Ще раніше під час візиту Зеленського до Бухаресту, Україна та Румунія підписали двосторонню декларацію, яка фіксує ключові речі взаємодії країн: співробітництво безпеки, зокрема в регіоні Чорного моря, підтримку української Формули світу, розширення економічної та логістичної взаємодії, транспортних зв’язків, спрощення процедур перетину кордону; відкриття нових пунктів пропуску на кордоні.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *