Зеленський в Одесі обговорив підготовку до зими та захист енергетики

Зеленський в Одесі обговорив підготовку до зими та захист енергетики

Зеленський в Одесі обговорив підготовку до зими та захист енергетики | INFBusiness

Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 13 жовтня, прибув із візитом до Одеси, де провів нараду з місцевою владою. Про це глава держави повідомив у Facebook.

– Провів нараду з військовим керівництвом, керівниками правоохоронних органів та обласною владою щодо ситуації у місті та області. У центрі уваги – підготовка до зими, захист наших людей, інфраструктури та енергетики від російського терору, – наголосив Зеленський. – Детально обговорив підготовку до опалювального сезону, захист об’єктів енергетики, наслідки російських обстрілів портової інфраструктури та потреби системи протиповітряної оборони. Працюємо як удома, в Україні, так і з партнерами, щоб дати більше захисту державі та людям, – зазначив президент.

В Офісі президента зазначили також, що під час наради Зеленському доповідав командувач Військово-морськими силами ЗСУ Олексій Неїжпапа. Зокрема, він поінформував про спроби Росії зірвати цивільне судноплавство та дії України щодо запобігання цьому, а також про спеціальні операції у Чорному морі для боротьби з російськими носіями ракет. Крім того, командувач ОСУВ “Одеса” Андрій Гнатов доповів про оперативну ситуацію у зоні відповідальності ОК “Південь”, проінформував про особливості й наслідки російських обстрілів портової інфраструктури. На нараді також обговорили потреби системи протиповітряної оборони для підвищення її ефективності.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *