Зеленський підтвердив звільнення Резнікова: Міноборони потребує нових підходів

Зеленський підтвердив звільнення Резнікова: Міноборони потребує нових підходів

Зеленський підтвердив звільнення Резнікова: Міноборони потребує нових підходів | INFBusiness

Фото: facebook.com/president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський підтвердив звільнення Олексія Резнікова з посади Міністра оборони України. Він зазначив, що відомство потребує нових підходів і тому запропонує на цю посаду Рустема Умерова. Про це глава держави сказав у відеозверненні.

– Цього тижня парламенту буде запропоновано ухвалити і кадрове рішення. Хочу позначити це зараз. Я вирішив провести заміну Міністра оборони України. Олексій Резніков пройшов ці понад 550 днів повномасштабної війни. Вважаю, що Міністерство потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як з військовими, так і з суспільством загалом, – заявив він.

За словами президента, Міністерство має очолити Рустем Умеров. Він зазначив, що Верховна Рада України добре знає цю людину, і Умеров не потребує додаткових уявлень, а тому вона чекає від парламенту підтримки цієї кандидатури.

Рустем Умеров у вересні 2019 року Умеров був обраний народним депутатом України від фракції “Голос”. Під час роботи у Верховній раді очолював Тимчасову спеціальну комісію з питань моніторингу отримання міжнародної матеріально-технічної допомоги. Умеров був головою депутатського об’єднання “Кримська платформа”, учасник української переговорної групи з РФ. У серпні 2021 року указом президента України Володимира Зеленського нагороджено орденом “За заслуги” ІІІ ступеня. З грудня 2020 року Умеров є головою депутатського об’єднання “Кримська платформа”. Він очолює Фонд Державного майна із 7 вересня 2022 року.

Олексія Резнікова було призначено на посаду голови Міноборони ще до вторгнення – у листопаді 2021 року. З початком повномасштабного вторгнення за його активної участі велися переговори із західними партнерами щодо постачання Україні зброї, техніки та навчання наших військових. При цьому останнім часом Міноборони потрапило до кількох гучних скандалів. Після «яєчного скандалу», пов’язаного із закупівлею продуктів харчування для армії нібито за завищеними цінами, звільнили заступника міністра та голову одного з департаментів. Наступним скандалом стала закупівля Міноборони курток для військових. Активісти та депутати парламенту звинуватили керівництво оборонного відомства, що воно сприяло закупівлі одягу для військових за завищеними цінами.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *