Зеленський отримав найвищу нагороду премії Global Citizen Awards від Atlantic Council

Зеленський у Нью-Йорку отримав найвищу нагороду премії Global Citizen Awards від Atlantic Council

Зеленський отримав найвищу нагороду премії Global Citizen Awards від Atlantic Council | INFBusiness

Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський отримав у Нью-Йорку найвищу нагороду премії Global Citizen Awards-2023. Про це повідомила пресслужба президента України та Atlantic Council.

Церемонія відбулася увечері 20 вересня, президент України виступив з трихвилинною промовою. Володимир Зеленський пожартував, що його промова не буде довгою, тому що потрібно зберегти енергію для візиту до Білого дому, і подякував за можливість провести час разом із дружиною.

– Якщо говорити відверто, це не моя нагорода. Цю нагороду я присвячую всім українцям і українкам в уніформі. Я присвячую цю нагороду всім нашим дітям, яких убили російські терористи… Я присвячую цю нагороду всім батькам, матерям, які виховали таких відважних українських солдатів, а також усім вчителям, усім лікарям, які не покинули Україну з початком повномасштабної війни. І, звичайно, я присвячую цю нагороду всім партнерам України – США, ЄС, усім сміливим країнам, які були поруч із нами й підтримували нас… Я присвячую цю нагороду всім людям у світі, які борються за свободу й демократію, як і ми, українці, – сказав президент.

Цьогоріч канцлер Німеччини Олаф Шольц отримав відзнаку за значний внесок у забезпечення миру у Європі та протистояння загрозі глобальній демократії з боку Росії, прем’єр-міністра Японії Фуміо Кішіду відзначено за лідерство у G7 у контексті зміцнення Глобального Півдня та сприяння міжнародній співпраці, міністра фінансів США Джанет Єллен нагороджено за 40-річну кар’єру економіста, політичне лідерство задля забезпечення стійкої та інклюзивної економіки США й світу.

Премією Atlantic Council Global Citizen Awards відзначають видатних людей, котрі роблять внесок у покращення світу. Найвищу нагороду премії Володимиру Зеленському присудили та передали у травні. У Нью-Йорку відбулась офіційна церемонія вручення відзнаки, яку проводять щорічно під час тижня Генеральної асамблеї ООН. Atlantic Council — аналітичний центр, неурядова організація США, котра досліджує міжнародні відносини атлантичної спільноти та проблеми міжнародної безпеки.

Перша леді України Олена Зеленська під час візиту до США отримала премію Clinton Global Citizen Awards, якою родина Клінтонів з 2007 року відзначає лідерів з усього світу. Володимир та Олена Зеленські прилетіли до Нью-Йорка 18 вересня, з 21 вересня вони знаходяться у Вашингтоні. 

Зеленський отримав найвищу нагороду премії Global Citizen Awards від Atlantic Council | INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *