Зеленський оголосив про створення альянсу оборонних індустрій – 13 світових компаній уже приєдналися

Зеленський оголосив про створення альянсу оборонних індустрій – 13 світових компаній уже приєдналися

Зеленський оголосив про створення альянсу оборонних індустрій – 13 світових компаній уже приєдналися | INFBusiness

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський оголосив створення альянсу оборонних індустрій. До нього можуть приєднатися виробники зброї та військової техніки по всьому світу. Перші 13 компаній стали учасниками. Про це заявив глава держави під час Форуму оборонних індустрій.

– Зараз на десятиліття вперед визначається, якими будуть найпотужніші оборонно-промислові комплекси, якими є їх пріоритети і що буде стандартом оборони. Саме в Україні це визначається. На першому Міжнародному форумі оборонних індустрій ми створили Альянс оборонних індустрій. Виробники зброї та військової техніки з усього світу можуть приєднатися до базової декларації та продемонструвати, що вони готові разом із Україною будувати арсенал вільного світу. Ми — сильна нація. Ми сміливий народ. Ми є державою, яка має глобальне значення. Ми обов’язково переможемо. І ми створимо такий оборонний потенціал для України, а отже, для всього вільного світу, який буде відображенням нашої сили, – заявив президент.

З його слів, Україна розробила відповідну базову декларацію як основу альянсу. І до нього можуть приєднатися виробники зброї та військової техніки з усього світу, які “поділяють намір дати реальний захист від агресій у ризикованих умовах сучасності”.

На старті цю декларацію вже підписало 13 видатних компаній, які готові разом з Україною будувати новий арсенал вільного світу, уточнив Зеленський. Окрім того, глава держави оголосив – Україна розробляє спеціальний економічний режим для оборонно-промислового комплексу. Щоб дати всі можливості реалізувати свій потенціал кожної компанії, яка працює задля оборони в Україні та з Україною, або яка хоче прийти в Україну, додав Зеленський.

30 вересня в Україні відбувається Форум оборонних індустрій за участю українських та іноземних виробників зброї. Захід покликаний зафіксувати досягнення нашого оборонно-промислового комплексу. Мета України продемонструвати те, що вже вміє та розглянути те, що може додати до можливостей, зокрема через створення нових виробництв у країні, через локалізацію з партнерами. Як повідомляли в МЗС, у Форумі беруть участь щонайменше 165 оборонних компаній із 26 країн. Серед учасників форуму і генсек НАТО Єнс Столтенберг. Для участі у Форумі також до Києва приїхав і міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *