Зеленський обговорив енергобезпеку країни із президентом ЄБРР

Зеленський обговорив енергобезпеку України із президентом ЄБРР

Зеленський обговорив енергобезпеку країни із президентом ЄБРР | INFBusiness

Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 29 вересня, провів зустріч із президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо. Головною темою розмови стала енергобезпека нашої країни. Про це президент розповів у Facebook.

– У ході зустрічі з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо обговорили важливі питання. Україна зацікавлена ​​у продовженні співпраці з ЄБРР, зокрема у сфері енергетичної безпеки, фінансуванні торгівлі, підтримці критично важливої ​​інфраструктури та муніципалітетів, продовольчої безпеки, корпоративному секторі тощо. Дякую за незмінну та жорстку підтримку нашої держави!, – написав глава держави.

Президент ЄБРР у ​​свою чергу наголосила, що економіка України стабілізувалася та продовжує працювати на значній частині території країни. Вона розповіла про переговори з українським урядом та прем’єр-міністром щодо підготовки країни до зимового періоду.

За її словами, банк має намір сфокусуватись на проектах у приватному секторі, зокрема на збільшенні виробничих потужностей у сільському господарстві. ЄБРР також співпрацює з банками у фінансуванні малого та середнього бізнесу, зокрема у напрямку страхування ризиків. Оділь Рено-Бассо також поінформувала, що ЄБРР працює над збільшенням свого статутного капіталу, що дозволить направити додаткове фінансування на відновлення України.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *