Зеленський доручив проінформувати українців про відключення світла та необхідність економити

Зеленський доручив проінформувати українців про відключення світла та необхідність економити | INFBusiness

Фото: facebook.com/zelenskyy.official

Український лідер Володимир Зеленський заявив, що ситуація в енергетичній сфері України є дуже складною. В результаті російських атак втрачено більшу частину генерації і тому знову виникла потреба в економному споживанні. Про це президент сказав у своєму вечірньому зверненні.

– Тепер після російських ударів наша енергетика втратила значну частину генерації. Потрібен час для відновлення. Потрібно багато зусиль для подальшого розвитку енергетики – нової енергетики, яка буде здатна працювати, незважаючи на погрози російського терору. Плюс уже готуємось до наступного опалювального сезону, і це передбачає, зокрема, планові ремонти та підготовку атомної генерації. Тому зараз знову потреба дуже раціонального, продуманого споживання електрики, – сказав президент.

Зеленський наголосив, що і на рівні уряду, і на рівні обласної та місцевої влади, від енергетичних компаній має бути забезпечене повне інформування суспільства про те, як відбуваються зараз відключення електрики, коли є пікове навантаження і чому потрібне свідоме ставлення кожного до споживання.

  • Через російські удари по енергетичних об’єктах в Україні спостерігається значний брак енергетики. В останні дні ситуація погіршилася через похолодання та збільшене використання енергії у зв’язку з використанням обігрівальних приладів.
  • В Укренерго заявили, що за останню добу в Україні зберігається значний дефіцит електроенергії. У п’ятницю графіки відключень діяли до 8 ранку та застосовані увечері – з 19:00 до кінця доби.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *