Україна попросила Брюссель вимагати від Угорщини пояснень слів Сійярто про ЄС

Україна попросила Брюссель вимагати від Угорщини пояснень слів Сійярто про ЄС

Україна попросила Брюссель вимагати від Угорщини пояснень слів Сійярто про ЄС | INFBusiness

Фото: facebook.com/szijjarto.peter.official

МЗС звернулось до Брюсселю з проханням звернути увагу на слова міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто, який під час візиту у Гонгконг заявив, що весь світ страждає не тому, що Росія напала на Україну, а тому, що Європа глобалізувала конфлікт.  Про це на своїй сторінці в фейсбуці повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

– На нашу думку, в Брюсселі мають запросити пояснення у Будапешта про те, чому угорський міністр поширює дезінформацію проти Європейського Союзу в інтересах Росії. Адже мова тут вже йде не лише про Україну, але і про намагання Угорщини похитнути європейські позиції в Азії, – наголосив Ніколенко.

Про які слова Сійятро йде мова

Ніколенко опублікував відео, на якому Петер Сійярто говорить, що весь світ страждає через війну в Україні. Він каже, що Європа не змогла обмежити або відокремити цей конфлікт, а замість цього розповсюдила його на більшу територію.

Також він зазначає, що Угорщина не одна в Європі, що вимагає негайного завершення війни, початку мирних переговорів і укладення мирної угоди.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *