Україна підписала Угоду з безпеки з Канадою постріл за договором з Італією

Україна підписала Угоду з безпеки з Канадою постріл за договором з Італією | INFBusiness

Фото: facebook.com/zelenskyy.official

У другу річницю повномасштабного російського вторгнення, 23 лютого, Україна та Канада підписали угоду про гарантії безпеки. Про це повідомляє президент Володимир Зеленський.

– Сьогодні Україна точно сильніша за два роки тому. Сьогодні ми підписали ще одну угоду про безпеку, яка зміцнює позиції нашого народу, і особливо наших воїнів. Це потужне та своєчасне рішення, яке є важливим внеском у посилення нашої стійкості. Ми з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо підписали Угоду про співпрацю у сфері безпеки між Україною та Канадою, – зазначив президент.

Документ передбачає виділення Канадою у 2024 році понад 3 млрд. канадських доларів макрофінансової та оборонної допомоги Україні. Президент наголосив, що це потужне та своєчасне рішення, яке є важливим внеском у посилення української стійкості.

  • Раніше цього ж дня Україна та Італія підписали угоду про гарантії безпеки. Документ було підписано у рамках візиту до України прем’єра Італії Джорджії Мелоні.
  • На Вільнюському саміті НАТО країни G7 підписали декларацію про гарантії безпеки для України, до якої згодом приєдналася ще низка країн. Декларація передбачає укладання двосторонньої угоди між країною-підписантом та Україною. Кожна угода є унікальною.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *