У КМДА повідомили про оновлення мапи укриттів

У столиці оновили мапу укриттів.

5445_1555943299_1509361618_shutterstock_691723198.jpg (31. Kb)

Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Фахівці Департаменту муніципальної безпеки спільно з КП ГІОЦ щотижня актуалізують інформацію на зазначених ресурсах. Водночас, за інформацією Департаменту, мапа укриттів на базі платформи Google Maps, яка була створена у 2022 році, з 17 серпня 2023 року не оновлюватиметься.

Щоб подивитися мапу в застосунку, необхідно натиснути «Більше сервісів» та в розділі «Безпека» вибрати відповідний пункт.

Нагадаємо, що Київ Цифровий передбачає доступ до мапи укриттів навіть офлайн — за відсутності інтернету. Щоб користуватися сервісом поза мережею, достатньо один раз зайти в застосунок, коли є інтернет. Мапа автоматично завантажиться у фоновому режимі.

У налаштуваннях профілю в розділі «Мапи» користувачі можуть переглянути, який обсяг на пристрої займають мапи та видалити їх за потреби.

Окрім того, у застосунку можна залишити відгук про укриття — повідомити, якщо в укритті неналежні умови або ж воно виявилось зачиненим. Щоб скористатися формою зворотного зв’язку, натискайте в інформаційній картці «Повідомити про стан укриття».

Відповідальний Департамент одразу отримає цю інформацію і зможе виправити ситуацію.

Завантажити Київ Цифровий можна на смартфонах з IOS та Android.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *