У Чернівцях демонтували радянську братську могилу – вона виявилася пустою

У Чернівцях демонтували радянську братську могилу – вона виявилася пустою

У Чернівцях демонтували радянську братську могилу - вона виявилася пустою | INFBusiness

Фото: facebook.com/cvcouncil

Під час демонтажу братської могили у Чернівцях вияснилось, що вона була порожньою, а поховання фейковим. Тіла радянських солдатів, чиї імена значились на пам’ятнику, планували перепоховати на кладовищі. Про це повідомила Чернівецька міська рада та міський голова Чернівців Роман Клічук.

– Братська могила у парку Шевченка виявилась не братською. І не могилою. Завершили процес ексгумації. На місці «поховання» тіл не виявили. «Але ж там були похоронені радянські генерали та офіцери», – є ті, хто так подумає. Наша відповідь проста: рашисти брехали, брешуть і будуть брехати… але нічого, наші славні ЗСУ це виправлять. Спільними зусиллями очистимо Україну від окупантів, старих і нових, – написав Клічук. 

Братська могила розташовувалася у Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка. Рішення про демонтаж пам’ятника та перепоховання тіл прийняли в рамках дерусифікації та дерадянізації, погодивши з Мінкультом.

Братську могилу встановили у Чернівцях 24 жовтня 1969 року за ініціативи міського облвиконкому. У ній були “перепоховані” герої Радянського союзу генерал-майор Федір Бобров, полковник Лаврентій Волошин та інші офіцери радянської армії. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *