У Бухаресті розпочалася зустріч президентів України та Румунії

У Бухаресті розпочалася зустріч президентів України та Румунії

У Бухаресті розпочалася зустріч президентів України та Румунії | INFBusiness

Фото: president.gov.ua

Президенти України та Румунії розпочали зустріч у Бухаресті. Про це повідомили Володимир Зеленський та пресслужба президента України.

– Я почав переговори з Клаусом Йоханнісом. На порядку денному – оборонна співпраця, безпека Чорного моря та економічна співпраця з акцентом на розвиток інфраструктури та створення робочих місць в обох країнах. Українсько-румунське партнерство є фактором стабільності для Європи та за її межами, — написав Зеленський у своєму акаунті у соцмережі X (Twitter).

На сторінці президента України у Facebook транслювали офіційну церемонію зустрічі Володимира  Зеленського з президентом Румунії Клаусом Йоганнісом. Президент України прибув до Бухаресту без дружини. 

– Під час урочистої церемонії зустрічі пролунали державні гімни України та Румунії. Президенти оглянули стрій почесної варти. Також відбулося представлення офіційних делегацій двох країн, – розповіли в Офісі президента України.

Глави держав проведуть переговори віч-на-віч та в розширеному форматі. Володимир Зеленський і Клаус Йоганніс також зустрінуться з представниками ЗМІ.

Володимир Зеленський уранці 10 жовтня повідомив, що прибув з офіційним візитом до Румунії. У пресслужбі Клауса Йоганніса розповіли, що зустріч пройде у резиденції президента Румунії Котроченському палаці на запрошення Клауса Йоганніса.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *