Воїни знищують окупанта, який намагається просуватись, усе досить напружено – Зеленський

Воїни знищують окупанта, який намагається просуватись, усе досить напружено - Зеленський | INFBusinessнамагається просуватись, усе досить напружено – Зеленський />

Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський заявив, що головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський особисто перебуває у ключових місцях боїв. За словами глави держави, ситуація на фронті контрольована. Про це він розповів у вечірньому відеозверненні 14 травня.

Зеленський зазначив, що Сирський доповів про ситуацію у районах бойових дій на Харківщині та Донеччині.

– Ще поки рано робити висновки, але ситуація контрольована. Наші воїни – вони знищують окупанта, який намагається просуватися: усе досить напружено. Але ми посилили напрямки, зокрема харківські. Зараз багато воїнів – саме харків’ян – стали на захист Харківщини. Вони роблять свою справу, і я дякую кожному за ефективність,  – сказав Президент.

Також Володимир Зеленський розповів про міжнародні перемовини. Була сьогодні зустріч із державним секретарем США Блінкеном.

– Розмова передусім про наш захист і, зокрема, про постачання американської оборонної підтримки. Нам потрібне помітне прискорення постачання. Зараз надто багато часу минає між оголошенням пакетів і реальною появою зброї на передовій. Важливо зробити реалізацію рішень і логістику більш оперативними, – сказав гарант.

Також сьогодні Зеленський провів тривалу й доволі детальну розмову з президентом Франції Макроном. Говорили про ситуацію на полі бою, про перспективи, про потреби воїнів. Макрон підтвердив свою участь у Саміті миру

  • Найбільша проблема для України наразі – нестача систем ППО. Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час зустрічі в Києві з держсекретарем США Ентоні Блінкеном. 
  • 14 травня Ентоні Блінкен прибув до України з неанонсованим візитом. Політик буде знаходитись у Києві два дні.  

Воїни знищують окупанта, який намагається просуватись, усе досить напружено - Зеленський | INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *