Верховна Рада звільнила міністра аграрної політики Миколу Сольського

Верховна Рада звільнила міністра аграрної політики Миколу Сольського | INFBusiness

Фото: t.me/yzheleznyak

Верховна Рада звільнила Миколу Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі.

За відставку Сольського проголосували 273 народні депутати з 226 необхідних голосів. Один парламентар проголосував проти та ще 11 народних депутатів утримались. Перед голосування Микола Сольський виступив перед народними депутатами зі звітом.

Верховна Рада звільнила міністра аграрної політики Миколу Сольського | INFBusiness

Фото: t.me/yzheleznyak

  • Заява про відставку від міністра аграрної політики та продовольства надійшла до Верховної Ради 25 квітня. 22 квітня НАБУ повідомило Миколі Сольському про підозру в заволодінні державною землею на Сумщині. Справа стосується 2017 року, коли Сольський був юристом. 26 квітня міністр вийшов із СІЗО під заставу в 75 мільйонів гривень.
  • Микола Сольський був призначений на посаду міністра аграрної політики та продовольства України 24 березня 2022 року.
  • Раніше 9 травня Верховна Рада звільнила Олександра Кубракова з посади віцепрем’єра з відновлення – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури. Фракція “Слуга народу” хоче розділити Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури на два відомства.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *