Тищенко порвав Гончаренку штани

Під час штовханини у Раді Тищенко порвав Гончаренку штани та забрав телефон

Тищенко порвав Гончаренку штани | INFBusiness

Фото: facebook.com/alexeygoncharenko/videos

У Верховній Раді уперше за довгий час сталася штовханина між народними депутатами. Представник фракції “ЄС” Олексій Гончаренко заявив, що “слуги народу” заважали йому знімати та порвали штани.

У своїх соціальних мережах Гончаренко опублікував відео інциденту та розповів, що бійка сталася під час розгляду правок до державного бюджету на 2023 рік. А саме під час спроби нардепа поставити на розгляд зміни виплат військовим.

На опублікованому відео перший заступник голови фракції «Слуга народу» Андрій Мотовиловець кричить на Олексія Гончаренка, голова комітету з питань здоров‘я Михайло Радуцький заважає знімати, а нардеп Микола Тищенко забирає телефон. На захист Гончаренка став співголова фракції «ЄС» Артур Герасимов, а голова парламенту Руслан Стефанчук закликав усіх повернутися на місця. Гончаренко перевдягнувся в джинси. Інші народні депутати штовханину не коментували.

6 жовтня Верховна Рада вперше з початку війни провела “годину питань до уряду”, а також проголосувала збільшення видатків держбюджету-2023 на 322,6 млрд гривень.

Тищенко порвав Гончаренку штани | INFBusiness

Тищенко порвав Гончаренку штани | INFBusiness

Фото: t.me/oleksiihoncharenko

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *