Президент Словаччини під час прощального візиту відвідала село Мощун

Президент Словаччини під час прощального візиту відвідала село Мощун | INFBusiness

Фото: facebook.com/RuslanKravchenkoKyiv

Президент Словаччини Зузана Чапутова під час візиту до України у п’ятницю, 10 травня, відвідала населені пункти Київської області, які на початку повномасштабної війни постраждали від російських терористів. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко.

– За час війни це вже третій візит пані президентки. Буча, Ірпінь, Бородянка. Усі наслідки пришестя «руского міра» вона бачила на власні очі, – зауважив він.

Голова КОДА повідомив, що Чапутова також відвідали Мощун – ще один населений пункт, який зазнав значних руйнувань внаслідок повномасштабного вторгнення російських загарбників. Біля меморіалу «Ангели Перемоги» вона вшшанувала пам’ять загиблих захисників Мощуна, завдяки сміливості та героїзму яких наступ на Київ було зупинено.

На пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Києві Чапутова наголосила, що світові лідери мають докласти максимум зусиль для припинення російської війни в Україні.

– Трагедія в Україні, російська війна – йдеться про обстріли або бомбардування – під час кожного візиту до України я стикалася з трагедіями людей. Я говорила із жертвами сексуального насильства, з батьками дітей, яких вивезли до Росії. Я відчуваю усю трагедію. Її потрібно зупинити. Увесь цивілізований світ має взяти у цьому участь, – сказала вона.

  • Чапутова прибула до України 10 травня із прощальним візитом.
  • У Словаччині у квітні відбулися президентські вибори, під час яких перемогу здобув Петер Пеллегріні, який виступає проти надання військової та фінансової допомоги Україні.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *