Представник Росії в ООН намагався зірвати виступ Зеленського і порівняв його зі стендапом

Представник Росії у Радбезі ООН намагався зірвати виступ Зеленського і порівняв його зі стендапом [трансляція]

Представник Росії в ООН намагався зірвати виступ Зеленського і порівняв його зі стендапом | INFBusiness

Фото: REUTERS

Володимир Зеленський 20 вересня бере участь у відкритих дебатах Радбезу ООН у Нью-Йорку. Український президент вперше з початку вторгнення опинився на одному майданчику із представниками російської делегації. 

Представник країни-агресора Росії Василь Небезня на початку засідання заявив, що особиста присутність Зеленського порушує правила Радбезу ООН і перетворює його на майданчик “для стендапу та вистави”. Небезня закликав Радбез не порушувати процедуру і не давати Зеленському виступити. 

– Ми бачимо, що цей майданчик перетворюється у майданчик для індивідуального стендапу для однієї людини. Такі виступи перетворюють засідання ООН на виставу. Потрібно дотримуватися процедур, – сказав Небезня.

Представник Албанії, який очолює хасідання, у відповідь на виступ Небезні сказав, що присутність Зеленського не порушує протоколу і він виступить на дебатах, як і було заявлено. 

19 вересня Зеленський виступив із промовою на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, де сказав про спроби укласти тіньові угоди з Росією за спиною України.

Представник Росії в ООН намагався зірвати виступ Зеленського і порівняв його зі стендапом | INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *