Порошенко повідомив про смерть командира 206-го батальйону ТРО Баранова

Порошенко повідомив про смерть командира 206-го батальйону ТРО Віталія Баранова

Порошенко повідомив про смерть командира 206-го батальйону ТРО Баранова | INFBusiness

Фото: facebook.com/petroporoshenko

“Кіборга”, командира 206-го батальйону ТРО Віталія Баранова не стало у віці 56 років. Про це повідомив експрезидент України Петро Порошенко.

– Ти пройшов довгий шлях і став прикладом для усіх навколо. Тебе поважали побратими, та й я сам чув, як вони щиро називали тебе «батєю». Важка втрата для всіх нас. Спочивай з Богом, друже! Вічна памʼять… – написав Порошенко у фейсбуці.

Експрезидент України зазначив, що Віталій Баранов (позивний «Біба») — десантник, який брав участь у боях за Донецький аеропорт та Піски у 2014 році. На початку повномасштабного вторгнення Росії очолив батальйон територіальної оборони, який звільняв Київщину, південь та схід України.

Актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв, який перебуває у складі 206-го батальйону ТРО, написав, що для нього було честю знати Віталія Баранова. Голова Оболонської районної державної адміністрації Києва Кирило Фесик зазначив, що Баранов неодноразово був членом громадської ради при Оболонській РДА.

У некрологах у фейсбуці побратими Віталія Баранова повідомили, що вчора у Краматорську не витримало його серце.

8 жовтня президент України Володимир Зеленський висловив співчуття у зв’язку зі смертю народної артистки України Ніни Матвієнко.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *