Олена Зеленська та Дмитро Кулеба прибули до столиці Сербії

Олена Зеленська та Дмитро Кулеба прибули до столиці Сербії | INFBusiness

Фото: facebook.com/olenazelenska.official

Перша леді України Олена Зеленська та міністр закордонних справ наших Дмитро Кулеба прибули до Сербії. Про це вони повідомили у своїх соціальних мережах. Це перший візит української делегації з початку повномасштабного вторгнення Росії, зазначає Reuters.

Дружина Володимира Зеленського розповіла, що прибула до Белграда на запрошення дружини президента Сербії Тамари Вучич. На сайті МЗС України сказано, що Дмитро Кулеба здійснює візит до Сербії 12-13 травня. Програма міністра передбачає зустріч з президентом Сербії Александром Вучичем.

У неділю Олена Зеленська, Тамара Вучич, Дмитро Кулеба та міністр закордонних справ Сербії Марко Джурич відвідали Белградську фортецю, де презентували аудіогід українською мовою. Це 84-й гід проєкту з українізації найвідоміших пам’яток світу, а Сербія – 45-та країна, де він втілений. В Белградському університеті підписали угоди про наукову, освітню та культурну співпрацю з київським університетом Шевченка. У бібліотеці Белграда відкрили українську книжкову поличку. Усього в рамках проєкту першої леді відкрили 200 поличок з 50 тисячами українських видань у 47 країнах.

Олена Зеленська зазначила, що Сербія надала Україні автомобілі швидкої допомоги. Вони прибули у перший рік вторгнення, коли швидких особливо бракувало, і передані Харківському та Черкаському центрам екстреної медичної допомоги. Тамара Вучич – неодноразова учасниця Саміту перших леді та джентльменів Олени Зеленської в Києві.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Tamara Vučić (@tamara.vucic.serbia)

  • Сербія засудила вторгнення Росії в Україну, але відмовилася приєднатися до міжнародних санкцій.
  • Володимир Зеленський зустрічався з президентом Сербії Александаром Вучичем на міжнародних заходах за кордоном.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *