Нардепу Дубинському вручили повістку біля будівлі ДБР

Нардепу Дубинському вручили повістку біля будівлі ДБР

Нардепу Дубинському вручили повістку біля будівлі ДБР | INFBusiness

Фото: facebook.com/alexandrdubinskyi

Народному депутату Олександру Дубинському вручили повістку до військкомату біля будівлі ДБР. Про це він заявив 5 жовтня у своєму телеграм-каналі.

Дубинський розповів на опублікованому відео, що прийшов за клопотанням про продовження йому запобіжного заходу. Представник Подільського районного ТЦК та СП сказав, що про місцеперебування нардепа вони дізнались у правоохоронних органів, однак не уточнив, у яких саме.

– Ми проводили оповіщення за вашою адресою. Ви не з’являлися. Ми звернулися до правоохоронних органів, і нам повідомили.., – розповів представник військкомату.

Він уточнив, що Дубинського запрошують для уточнення військово-облікових даних. Нардеп відмовився ставити свій підпис, але взяв документ та у своєму окремому дописі у телеграм-каналі написав, що прийде до Подільського районного ТЦК та СП 6 жовтня.

9 серпня Олександру Дубінському оголосили підозру в службовій підробці документів для виїзду за кордон. 10 серпня суд обрав нардепові запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання на два місяці із носінням електронного браслета до 8 жовтня. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *