Нардеп-мільйонер М’ялик із сотнею квартир у власності відфутболює осіб з інвалідністю, – Фонд соцзахисту

Нардеп-мільйонер М'ялик із сотнею квартир у власності відфутболює осіб з інвалідністю, - Фонд соцзахисту | INFBusiness

Народний депутат від фракції “За майбутнє” Віктор М’ялик, який відомим тим, що володіє 158 квартирами під Києвом, має родинний бізнес з надання в оренду та експлуатації нерухомого майна. За даними з судового реєстру, його компанія «МД ПЛЮС», що зараз записана зараз на дружину, ігнорує вимоги Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Так, за даними з декларації політика, ТОВ «МД ПЛЮС» з 2021 року, володіє його дружина М’ялик Дарина Олександрівна. В той час, як сам М’ялик був видалений з бенефіціарів.

За 2023 рік вказана фірма отримала дохід у понад 19 000 000 грн. Водночас, компанія порушує вимоги закону України про основи соціального захисту інвалідів та, попри мільйонні заробітки, не сплачує 101 тис. грн адміністративно-господарських санкцій й пені. Про це йдеться в Ухвалі Київського окружного адмінсуду. 

Нардеп-мільйонер М'ялик із сотнею квартир у власності відфутболює осіб з інвалідністю, - Фонд соцзахисту | INFBusiness

Як сказано в документі із позовом проти бізнесу нардепа звернулося  Київське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

«До Київського окружного адміністративного суду звернулось Київське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “МД Плюс”, в якому просить суд стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю “МД Плюс” за невиконання нормативу, встановленого частиною 1 статті 19 Закону №875-ХІІ, на користь Київського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю грошову суму в рахунок адміністративно-господарських санкцій та пені за порушення термінів сплати адміністративно-господарських санкцій у розмірі 101589,52 грн», – зазначається в Ухвалі.

Згадана ч. 1 статті 19 Закону «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» передбачає обов’язок українських підприємств працевлаштовувати осіб з інвалідністю.

«Для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі чотирьох відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, – у кількості одного робочого місця», – йдеться у тексті Закону.  

Наразі відомо, що суд постановив витребувати у ТОВ «МД ПЛЮС» усі документи стосовно штатного розпису, інформацію про кількість вакансій для інвалідів і дані про створення робочих місць для працевлаштування інвалідів. В то час, як позивач – Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю – має передати суду усі докази стосовно необґрунтованих відмов у працевлаштуванні інвалідів за їх зверненнями.

Нагадаємо, депутат М’ялик підозрюється у несплаті податків на суму 97 млн грн. 

Також нагадаємо, що вказаному політику належить  законодавча ініціатива запровадження в Україні свята “День подяки Богові”.  Відповідний законопроєкт №10152 був зареєстрований  М’яликом 16 жовтня 2023 року та викликав хіба що нерозуміння і хвилю обурення суспільства через його недоречність – з огляду на вимоги Конституції України про розділення релігії та влади.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *