Нардеп Дунда закликав правоохоронців відкрити справу через заяву Арестовича про фашизм

Нардеп Дунда закликав правоохоронців відкрити справу через заяву Арестовича про фашизм

Нардеп Дунда закликав правоохоронців відкрити справу через заяву Арестовича про фашизм | INFBusiness

Народний депутат Олег Дунда закликав правоохоронні органи звернути увагу на заяви Олексія Арестовича на “Форумі вільної Росії” у Таллінні (Естонія). В ефірі “Еспресо” парламентар розповів, що став свідком промови Арестовича, у якій він возвеличував російський народ.

– Маємо, на жаль, неприємні новини. На Форумі вільної Росії, окрім мене, від України були присутні деякі представники. Один із них – Олексій Арестович. Я мав не дуже приємну можливість послухати 15 хвилинну промову людини, яка намагається бути більшим росіянином, ніж самі росіяни. Фактично, зі слів Арестовича, я слухав велику шану величності Російської імперії та величного російського народу. В мене склалось таке враження, що він взяв статтю диктатора Путіна за 2021 рік й переповів її своїми словами… І я дуже хотів би, щоб наші правоохоронні органи також з цим ознайомились. Оскільки, після повернення до України, Арестовичу єдиний шлях до буцегарні, – заявив Дунда. 

Цитати із виступу Арестовича на форумі опублікувало естонське видання Delfi. Ексрадник Офісу президента сказав, що “Настоящий фашизм — это записывать всех русских в фашисты”. Також Арестович розмірковував про лозунг “Слава Україні!”.

– Мені здалося, що російській опозиції нав’язали ось цей вибачальний тон злегка. Знаєте в чому для мене це проявляється? У хорошому дресируванні з приводу [гасла] “Слава Україні!”… Ви не зобов’язані цього робити взагалі, на мій погляд. Ви можете це робити, але ви не зобов’язані. Мені це дресирування не подобається, – заявив Арестович на форумі.

“Форум вільної Росії” проходить 1-2 жовтня у Талліні під девізом «Перемогу – Україні, свободу – Росії». Його організовують російські опозиційні журналісти. Серед спікерів від України були заявлені Арестович, Дунда, шеф-редактор видання “Хвиля” Юрій Романенко ТА Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

У кінці вересня на Арестовича подали дві заяви через висловлювання про жінок на семінарах. Ініціаторами заяв були Львівська громадська організація “Центр “Жіночі перспективи” та народна депутатка Інна Совсун (фракція “Голос”).

Нардеп Дунда закликав правоохоронців відкрити справу через заяву Арестовича про фашизм | INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *