На основі доповіді ЦОР введено санкції США проти російських компаній

На основі доповіді ЦОР введено санкції США проти російських компаній | INFBusiness

Щодо російських компаній-імпортерів нітроцелюлози та бавовняної целюлози (сировини, що використовується для виробництва вибухових речовин і ракетного палива), а також двох китайських компаній-виробників нітроцелюлози, які фігурували в розслідуванні Центру оборонних реформ «Російська снарядна коаліція: хто і як допомагає РФ виробляти боєприпаси», введено санкції Сполучених Штатів Америки. Про це йдеться в офіційній заяві Міністерства фінансів США, повідомляє Guildhall.

Згідно даних американського відомства, санкції введено щодо таких російських компаній-імпортерів нітроцелюлози, як ТОВ «Прінт колор», ТОВ «Стройтехнологія» і ТОВ «АМС Груп».

На основі доповіді ЦОР введено санкції США проти російських компаній | INFBusiness

А також щодо компаній-імпортерів бавовняної целюлози, які ввозили в Росію сировину з Узбекистану. Зокрема, ТОВ «Ленахім», ТОВ «Бінагруп», ТОВ «Навімакс груп», ТОВ ПКК «Віва», ТОВ «Ярспецпоставка» і ТОВ «Хімтрейд».

Уряд США застосував санкційні обмеження також щодо двох китайських компаній-виробників нітроцелюлози — Hengshui Yuanchem Traiding Limited і Hengshui Heshuo Cellulose Co. Ltd

На основі доповіді ЦОР введено санкції США проти російських компаній | INFBusiness

Нагадаємо, Центр оборонних реформ опублікував доповідь «Російська снарядна коаліція: хто і як допомагає РФ виробляти боєприпаси», згідно з якою значна частина сировини (нітроцелюлози), що використовується Росією для виробництва боєприпасів, постачається з країн-членів НАТО і країн-партнерів Північноатлантичного альянсу. Головними постачальниками такого роду є Тайвань, Німеччина і Туреччина. Також, у доповіді наголошується, що Китай, який до 2022 року не постачав нітроцелюлозу в РФ, станом на кінець 2023 року став найбільшим постачальником.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *