МО затвердило зміни до Каталогу харчування ЗСУ

Міністерство оборони затвердило зміни до Каталогу харчування Збройних сил України.

0054_1556035560_atoo.jpg (52.18 Kb)

Пропозиції напрацювали з держагенцією “‎Державний оператор тилу”, яка вже оголосила закупівлі продуктів для ЗСУ на друге півріччя за оновленим переліком. Про це повідомив сайт Міноборони.

“Наші військові – ключовий фактор оборони країни. Збалансоване харчування гарантує їхню бойову готовність і здатність виконувати завдання у будь-яких умовах. Зміни у каталозі ще раз доводять нашу мету забезпечити якісними продуктами ЗСУ”, – заявив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

Перелік доповнений різними видами спецій, круп, риби і консервів. Консервовані фрукти частково змінені на свіжі.

До деяких категорій продуктів прописали додаткові вимоги:

борошно, макарони, рибні консерви і ковбаси – лише найвищої якості;

риба поставлятиметься без голови (для раціоналізації ціни за масу продукту);

розширили перелік відсотків жирності кисломолочних продуктів.

Із каталогу прибрали деякі продукти (наприклад, крупа саго, осетр чи спаржа), які замовлялися вкрай рідко та через обмеження у сумі добовидачі на одного військового звужували можливості замовлення інших ходових позицій, повідомило Міноборони.

“Внесені зміни до каталогу сприятимуть покращенню якості харчування, яке отримують військові. Ми додали важливі позиції, які напряму впливають на смакові властивості страв. Водночас видалили деякі “екзотичні” позиції, які звужують можливості замовлення м’яса, молочних продуктів чи інших товарів через обмеження у сумі добовидачі на одного солдата”, – сказала директорка з управління закупівлями ДОТ Вікторія Виноградова.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *