Кирило Тимошенко порушив мовчанку після звільнення – виграв суд у НАЗК та віддав сина до школи

Кирило Тимошенко порушив мовчанку після звільнення – виграв суд у НАЗК та віддав сина до школи

Кирило Тимошенко порушив мовчанку після звільнення - виграв суд у НАЗК та віддав сина до школи | INFBusiness

Ексзаступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко опублікував перший пост у фейсбуці після звільнення у січні 2023 року. Колишній чиновник заявив, що знаходиться в Україні і днями виграв суд у НАЗК, яке звинувачувало його у зловживаннях повноваженнями.

– Днями минуло 8 місяців з часу мого звільнення з Офіс Президента України. Тоді я вирішив піти, щоб не наражати на інформаційні атаки команду та Президента Володимира Зеленського. Далі продовжив працювати, найперше допомагаючи нашим військовим, але вже без офіційних статусів. Відповідати на закиди, які тоді були, вирішив у цивілізований спосіб та в законному порядку. Днями в суді було спростовано всі наявні претензії Національне агентство з питань запобігання корупції – НАЗК щодо мене. Куди пропав Тимошенко? Я в Україні, в Києві. Нікуди не виїжджав і не виїжджаю, – написав Тимошенко.

Тимошенко також розказав, що його син пішов у перший клас, а дружина продовжує розвивати кіношколу Ukrainian Film School.

Тимошенко був заступником голови Офісу президента з 21 травня 2019 року до 23 січня 2023 року. Цьому передував скандал через розслідування Bihus.info про те, що чиновник використовував як службовий автомобіль машину, передану Україні для гуманітарних цілей. Тимошенко у відповідь заявив, що використував авто лише для службових поїздок і не приховував цього.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *