Кабмін змінив правила бронювання для деяких підприємств

Кабінет міністрів змінив правила бронювання для підприємств, які надають електронні комунікаційні послуги та енергетичного комплексу.

8519_kabinet-ministriv-ukrayini-kabmin-uryad.jpg (63.83 Kb)

Уряд постановою від 14 травня оновив положення щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації і на воєнний час, повідомила Liga.

Згідно постанови, підлягають бронюванню незалежно від військового звання, віку і військово-облікової спеціальності:

військовозобов’язані керівники та їх заступники, а також працівники підприємств, які надають електронні комунікаційні послуги та/або послуги доступу до електронних комунікаційних мереж та їх інфраструктури, що визначені Міністерством цифрової трансформації критично важливими для функціонування економіки в особливий період.

До них не застосовуються обмеження щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню.

За урядовим рішенням, підлягають бронюванню незалежно від військового звання, віку і військово-облікової спеціальності:

військовозобов’язані технічні працівники, включені наказом керівника підприємства до складу аварійно-відновлювальних бригад підприємств, що забезпечують роботу електронних комунікаційних мереж у період знеструмлень і здійснюють роботи з аварійного відновлення мереж електронних комунікацій у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській і Чернігівській областях, які визначені Мінцифри критично важливими для функціонування економіки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *