Історичний момент – конфіскована яхта Медведчука перейшла під український прапор

Історичний момент - конфіскована яхта Медведчука перейшла під український прапор | INFBusiness

Фото: arma.gov.ua

Арештована 92-метрова яхта Royal Romance Віктора Медведчука набула статус українського судна. Це вперше – арештований актив, який знаходиться за кордоном, перейшов під українську юрисдикцію, повідомляє АРМА.

– Це історичний момент для нашої країни. Перший в історії України арештований актив, що знаходиться за кордоном, отримав державну реєстрацію в Україні. Зазначене сприятиме подальшій реалізації арештованої яхти та надходженню коштів від реалізації до державного бюджету України. Ми горді бути частиною цього процесу та впевнені, це майно слугуватиме в інтересах України, – зазначив голова Служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства Євгеній Ігнатенко. 

Зміна прапора сприятиме подальшому продажу яхти та передачі грошей з аукціону до державного бюджету України.

Історичний момент - конфіскована яхта Медведчука перейшла під український прапор | INFBusiness

Яхта Медведчука. Фото: АРМА

  • До вторгнення Forbes оцінював статки Віктора Медведчука в $620 млн. Третину цієї суми складала люксова яхта за $190 млн. Її побудувала в 2015 році нідерландська компанія Feadship. Медведчук володів яхтою через офшор на Маршаллових островах.
  • У лютому Кабмін погодив продаж Royal Romance, що належить сімʼї Медведчуків.

    20 березня вперше в історії України та практиці АРМА було оголошено про початок реалізації арештованого активу за кордоном – яхти Медведчука Royal Romance.  

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *