Ентоні Блінкен у Києві пообідав в піцерії та зіграв на гітарі в барі

Ентоні Блінкен у Києві пообідав в піцерії та зіграв на гітарі в барі | INFBusiness

Фото: Brendan Smialowski/reuters

Держсекретар США Ентоні Блінкен, який зранку 14 травня прибув із візитом до України, зіграв на гітарі в одному з барів столиці. Як повідомляється у Держепартаменті США, він заспівав пісню Ніла Янга Rockin’ in the Free World.  

 – Я знаю, що наразі дуже, дуже важкий час… Але ви повинні знати: з вами США, більшість світу з вами. Вони (українські військові. – Ред.) воюють не лише за Україну, але й за вільний світ. І вільний світ – теж із вами, – сказав Блінкен перед імпровізованим виступом.

Посол США в Україні Бріджит Брінк також була присутня у барі.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Згодом у мережі з’явилось відео, як керівник МЗС України Дмитро Кулеба та Ентоні Блінкен проводять перший раунд переговорів в одній зі столичних піцерій. Ще у 2023 році Блінкен розповідав про свою любов до музики. Він казав, що вона є його “найбільшою неполітичною пристрастю”.

Ентоні Блінкен у Києві пообідав в піцерії та зіграв на гітарі в барі | INFBusiness

Блінкен та Кулеба в піцерії. Фото: REUTERS

  • Блінкен прибув до України з неанонсованим візитом зранку 14 травня і буде знаходитись у Києві два дні. Мета поїздки – продемонструвати солідарність США з Україною, яка намагається відбити потужні російські бомбардування на своєму північно-східному кордоні.
  • Під час зустрічі з Блінкеним президент Володимир Зеленський наголосив, що Україна потребує якнайшвидшої доставки раніше погодженої Конгресом американської військової допомоги до України, насамперед систем ППО Patriot. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *