До України прибув прем’єр Болгарії Ніколай Денков

До України прибув прем'єр Болгарії Ніколай Денков | INFBusiness

Фото: facebook.com/Government.of.Bulgaria

До України вперше за час повномасштабної війни прибув прем’єр-міністр Болгарії Ніколай Денков. До Києва разом із ним також приїхали кілька міністрів. Про це повідомили у фейсбуці уряду Болгарії.

– Болгарську підтримку України через два роки після безжальної агресії Кремля висловить у Києві прем’єр-міністр Ніколай Денков. Прем’єр-міністр прибув до української столиці сьогодні вранці, щоб наголосити, що наш уряд твердо стоїть на боці справедливості і продовжуватиме захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, — йдеться у повідомленні.

Болгарську делегацію на залізничному вокзалі у Києві зустріла посол України у Болгарії Олеся Ілащук. До України, окрім прем’єр-міністра Ніколая Денкова, прибули голова Міноборони Болгарії Еміл Ефтімов, міністр енергетики Румен Радев, міністр юстиції Атанас Славов, міністр захисту довкілля та водних ресурсів Юліан Попов.

До України прибув прем'єр Болгарії Ніколай Денков | INFBusiness

Фото: facebook.com/Government.of.Bulgaria

  • Президент України Володимир Зеленський перебував із робочим візитом у Болгарії на початку липня 2023 року. Він зустрічався і з прем’єр-міністром Ніколаєм Денковим, і з президентом Руменом Радевим.
  • У квітні 2022 року Україну відвідав прем’єр-міністр Болгарії Кирил Петков.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *