Байден розповів про спільні риси ХАМАСу і Путіна і заявив про «розумну інвестицію» в Україну та Ізраїль

Байден розповів про спільні риси ХАМАСу і Путіна і заявив про «розумну інвестицію» в Україну та Ізраїль | INFBusiness

Фото: кадр з youtube.com/watch?v=C0Ug5oBbiBI

Президент США Джо Байден заявив, що терористична організація ХАМАС і президент Росії Володимир Путін мають дещо спільне – прагнення знищити сусідні демократичні режими. Про це він розповів у спеціальному зверненні до народу.

– ХАМАС та Путін представляють різні загрози, але у них є дещо спільне: вони обидвоє хочуть повністю знищити сусідню демократію…  Ми маємо виділити фінансові кошти для підтримки наших партнерів, включаючи Ізраїль та Україну. Це розумна інвестиція, яка принесе дивіденди наступним поколінням американців, – зазначив Байден.

Байден розповів про спільні риси ХАМАСу і Путіна і заявив про «розумну інвестицію» в Україну та Ізраїль | INFBusiness

Він додав, що пакет допомоги, який буде направлений до Конгресу, є безпрецедентним за своїм значенням для ізраїльської безпеки. За даними джерел Reuters, Байден запросить у Конгресу 60 млрд доларів допомоги для України та 14 млрд доларів – для Ізраїлю. Також повідомляється, що запит буде містити 10 млрд доларів на гуманітарну допомогу, 14 млрд доларів на охорону кордонів США та 7 – на підтримку Індо-Тихоокеанського регіону.

Половина із 60 млрд доларів, які Байден запитує для України, піде на заміну та модернізацію запасів зброї у США.

– Я попрошу Конгрес продовжувати спрямовувати зброю Україні, щоб Україна могла зупинити жорстокість Путіна, – наголосив він.

Президент США закликав американських політиків об’єднатися в “переломний” історичний момент.

– Ми не можемо дозволити вузькопартійній, злій політиці стати на заваді нашій відповідальності величної держави. Ми не можемо й не дозволимо таким терористам, як Хамас й тиранам, подібним на Путіна, перемогти. Я не згоден, аби це трапилося, – підсумував президент.

Напередодні стало відомо про розмову президентів України та США телефоном. Байден розповів Зеленському про свою поїздку до Ізраїлю, де триває війна. Лідер України своєю чергою подякував американському колезі за передачу Україні далекобійних ракет ATACMS. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *