Антикорупціонера Шабуніна звинуватили у привласненні авто, яке передбачалося для фронту

Антикорупціонера Шабуніна звинуватили у привласненні авто, яке передбачалося для фронту | INFBusiness

Відомий антикорупціонер Віталій Шабунін, якого звинувачують в ухиленні від військової служби, використовує в особистих цілях автомобіль, переданий благодійним фондом «Паладини» для потреб ЗСУ. Про це пише журналіст Володимир Бойко.

«Влітку 2023 року благодійний фонд передав у військову частину А7376 (207 окремий батальйон ТрО 241 окремої бригади ТрО) автомобіль Nissan Pathfinder, який прийняв стрілець 1 стрілецької роти цього батальйону, солдат Шабунін. На облік у військовій частині автомобіль поставлений не був і коли солдат Шабунін переводився на посаду бойового медика взводу охорони 101 бригади, він цей джип забрав із собою. Більш того, військовослужбовець Шабунін щодня їздить на цьому авто по Києву й навіть вніс автомобіль у свою декларацію, як наданий йому у безстрокове безкоштовне користування», – зазначає журналіст.

Також з’явилося відео, як Віталій Шабунін їздить вулицями Києва на гуманітарному авто в листопаді та грудні 2023 року, хоча офіційно у цей час він нібито перебував у військовій частині.

«За документами 1 листопада активіст ніби повернувся на схід, а по факту продовжує їздити столицею на цьому авто і в листопаді, і навіть в грудні. Хоча ця автівка була б дуже корисною для 241 окремої бригади ТрО, бо вони на новий рік просили у волонтерів автівку. Тим часом гуманітарна нерозмитнена машина використовується солдатом Шабуніном для пересування Києвом», – йдеться у відео.

Зазначається, що автомобіль з номерним знаком KV2132 було ввезено 28 квітня 2023 року через пункт пропуску «Рава-Руська-Гребенне» Львівської області в якості гуманітарної допомоги на адресу Благодійного фонду «Паладини».

Антикорупціонера Шабуніна звинуватили у привласненні авто, яке передбачалося для фронту | INFBusiness

Водночас родина Віталія Шабуніна має ще два автомобілі. Це Chevrolet Orlando та Hyundai Tucson, право тимчасового безкоштовного користування на який Шабунін отримав минулого року. Це також вказано в його декларації.

Нагадаємо, що ДБР розслідує дві кримінальні справи щодо Шабуніна – за ухилення від мобілізації та підробку документів НАЗК.

Як йдеться в ухвалі Дніпровського районного суду Києва, Антикорупціонер Віталій Шабунін з жовтня 2023 року числиться бойовим медиком військової частини. Він отримує зарплатню за виконання військових завдань в умовах воєнного стану, але при цьому залишається  в Києві.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *