86 компаній світу підтвердили участь у Форумі оборонних індустрій

Зеленський: 86 компаній світу підтвердили участь у Форумі оборонних індустрій

86 компаній світу підтвердили участь у Форумі оборонних індустрій | INFBusiness

Фото: facebook.com/zelenskiy.official

На сьогоднішній день вже 86 провідних оборонних компаній світу із 21 країни підтвердили свою участь у Форумі оборонних індустрій, який відбудеться в Україні восени цього року. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– Продовжуємо підготовку Форуму оборонних індустрій – першого такого заходу, який відбудеться в Україні. Вже цієї осені відбудеться. Інтерес до Форуму – дуже високий. Це повністю відображає силу та потенціал України – нашу здатність захистити себе та допомогти іншим країнам берегти свободу та міжнародний порядок… Вже 86 провідних оборонних компаній світу – а це 21 країна – підтвердили свою участь у Форумі, – розповів Зеленський.

Президент також додав, що головне завдання Форуму – “дати всі можливості Україні виробляти зброю та снаряди, дати сучасні технології, щоб мати надійний захист від будь-яких форм агресії”, а також “поширити наш досвід захисту, досвід української оборони серед союзників та партнерів”.

Напередодні Зеленський провів розмову з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляйєн, під час якої він подякував Єврокомісії за зняття обмежень на ввезення українського зерна до лав країн ЄС.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *