Торгувала наркотиками: у Тернопільській області ув’язнили сільську вчительку англійської мови

Торгувала наркотиками: у Тернопільській області ув'язнили сільську вчительку англійської мови | INFBusiness

У п’ятницю, 22 вересня, Тернопільська обласна прокуратура повідомила, що Борщівський районний суд засудив до ув’язнення сільську вчительку за продаж психотропних засобів. Педагогиня збувала амфетамін у своєму селі. Вона викладала англійську мову.

Про засуджену вчительку англійської мови йдеться у повідомленні Тернопільської обласної прокуратури. У неї конфіскували усе майно.

“Обвинувачена придбала з метою збуту амфетамін, масою 1,8 грама, і зберігала його за місцем свого проживання. Далі жінка збула частину наркотику місцевому жителю на вулиці Дорундяка в м. Борщеві і отримала за це 300 гривень. Правоохоронці здійснили оперативну закупку психотропної речовини”, – читаємо фрагмент у вироку Борщівського районного суду від 15 вересня.

Вчителька отримала шість років позбавлення волі за збут амфетамін. Вона разом з співмешканцем продавала наркотики жителям Борщівського району. Поліції вдалось її затримати під час придбання психотропів.

Засуджена Наталя Т. працювала вчителем англійської мови у сільській школі Мушкатівка Борщівського району. Коли у неї був вільний від роботи час, вона підробляла наркоторговицею. Постачання психотропів організував її співмешканець. На суді Наталя Т. свою провину не визнала, а від показань проти себе відмовилася.

Під час обшуку помешкання поліцейські знайшли ще 2 грами амфетаміну. У підсумку, Борщівський районний суд засудив вчительку до 6 років ув’язнення з конфіскацією майна. Судове провадження щодо співучасника вчительки припинили через мобілізацію чоловіка.

Амфетамін: що це таке

Синтетичний стимулятор центральної нервової системи, який має сильну психоактивну дію називається амфетамін. Він був вперше синтезований у 1887 році і спочатку використовувався як ліки для лікування астми та неврологічних розладів.

У 1930-х роках амфетамін став популярним серед спортсменів та студентів як засіб підвищення продуктивності та витривалості. Однак у 1970-х роках його використання було заборонено в більшості країн через ризик виникнення психічної та фізичної залежності.

Амфетамін діє, підвищуючи рівень нейромедіаторів дофаміну, норадреналіну та серотоніну в мозку. Ці нейромедіатори відіграють важливу роль у регуляції настрою, концентрації уваги та мотивації. Амфетамін також посилює роботу серця, дихання та кровообігу.

Лікування залежності від амфетаміну зазвичай включає в себе медикаментозну терапію, психотерапію та соціальну підтримку. Медикаменти, які можуть використовуватися для лікування залежності від амфетаміну, включають налтрексон, метадон та бупропіон. На загал, це небезпечний наркотик, який може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Поховав батька і сам прожив лише тиждень. Стала відома причина смерті актора серіалу Ейфорія
  • Катували наркозалежних та вибивали з них гроші: на Харківщині під суд відправлять правоохоронців зі спільниками – прокуратура
  • Тренер Голосу країни Іван Клименко: Замість того, щоб допомогти мамі, я пропалював свої дні, зникав, напивався і дуже сильно ожирів

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *