Скандальне убивство добровольця Щербини: підозрюваним посилили запобіжний захід

Скандальне убивство добровольця Щербини: підозрюваним посилили запобіжний захід | INFBusiness

Апеляційний суд відправив під варту підозрюваних у стрілянині та вбивстві військовослужбовця Олексія Щербини в жовтні 2022 року. Судді скасували рішення першої інстанції про заставу для підозрюваних та прийняли рішення взяти їх під варту без права вийти на свободу за гроші.

Про це повідомляють кореспонденти Інформатора із зали суду. Відправити Леоніда Ігнатенка та Ігоря Котирла під варту вимагали і прокурор, і десятки військових, які приїхали з фронту і були обурені загибеллю побратима.

Побратими Олексія Щербини. Джерело: Інформатор

Побратими Олексія Щербини. Джерело: Інформатор

В’ячеслав Вільцанюк, який стріляв в Олексія Щербину, перебував у СІЗО. А ось двоє інших учасників бійки до сьогоднішнього засідання апеляційного суду, яке тривало дев’ять годин, внесли заставу і перебували на волі.

Леонід Ігнатенко. Джерело: Інформатор

Леонід Ігнатенко. Джерело: Інформатор

Ігор Кортило. Джерело: Інформатор

Ігор Кортило. Джерело: Інформатор

Убивство Олексія Щербини

21 жовтня 2022 року в Києві вбили добровольця ДФТГ Свобода Олексія Щербину. Тоді в поліції Києва повідомили, що отримали повідомлення про стрілянину, а прибувши з’ясували, що до інциденту між водіями Hyundai і Lexus виник конфлікт щодо першочерговості проїзду на дорозі.

Водій і пасажири Lexus побили Щербину, а потім водій вистрілив у його бік і втік на автомобілі разом із товаришами. Лікарі надавали Щербині медичну допомогу, проте його не вдалося врятувати.

Пізніше в Київській прокуратурі заявили, що суд повністю задовольнив клопотання правоохоронців і відправив фігурантів у справі про вбивства Щербини під варту до 12 жовтня 2023 року. Незважаючи на це, суд дозволив двом обвинуваченим внести заставу на суму в 805 200 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Розплата за знущання в Скадовську: працівників фсб, які раніше катували українців, підірвали в Олешках. Відео
  • Вбивство добровольця "Свободи": суддя прокоментував дозвіл підозрюваним вийти на волю під заставу
  • Суд у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета перенесено. Справа почнеться повністю заново

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *