Ґвалтував неповнолітню доньку та продавав її інтимні фото: на Київщині засуджено батька-збоченця

Ґвалтував неповнолітню доньку та продавав її інтимні фото: на Київщині засуджено батька-збоченця | INFBusiness

На Київщині до 12 років ув’язнення засудили чоловіка, що протягом кількох років систематично ґвалтував доньку. Батько не тільки знущався з власної неповнолітньої доньки, а також продавав в інтернеті її інтимні фото, які змушував робити. Насилля над 13-річною дівчиною продовжувалося впродовж кількох років. 

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора. Зазначається, що чоловік досі заперечує свою винуватість.

Так, прокурори Обухівської окружної прокуратури вже визнали винним мешканця Київщини. Його засудили за статтями 155, 156 та 301 кримінального кодексу України. Це розбещення неповнолітніх, секс з особою, яка не досягла “віку згоди” (в нашій країні це 16 років), а також розповсюдження порнографії. 

Нездорової “пікантності” цій резонансній справі надає той факт, що постраждала 13-річна дівчина – рідна донька фігуранта. Однак в Україні не передбачається покарання за інцест, тому судили чоловіка лише за наявними статтями ККУ. 

Йому призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі. Також вироком суду горе-батькові заборонено обіймати посади, пов’язані з IT-технологіями, або займатися діяльністю, яка пов’язана з поширенням інформації будь-якого характеру на веб-ресурсах строком на 3 роки.

Згідно з розслідуванням прокуратури, сексуальне насильство щодо доньки чоловік здійснював упродовж декількох років. Жила родина окремо, тож він періодично запрошував дитину до себе. Там же і займався її ґвалтуванням. 

Окрім цього, фігурант пішов далі: примушував дівчину робити фото та відео еротичного та порнографічного характеру. Донька надсилала це батькові на телефон. Потім він продавав продукцію іншим користувачам в інтернеті. 

“Під час судового розгляду чоловік заперечував свою вину. Однак, на підставі зібраних доказів, прокурори повністю її довели. Відомості про нього внесені до реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи”, – сказано в прессрелізі прокуратури. 

Зґвалтування в Україні

Під час війни в Україні збільшився відсоток випадків сексуального насильства (переважно над жінками). Окремо від цього страдають діти та неповнолітні.

Так, лише за останні кілька місяців країну сколихнуло кілька резонансних випадків насилля над дітьми. В кінці травня під Києвом затримали чоловіка 48 років, який здійснив сексуальний акт з 4-річної дівчинкою – звичайно, проти її волі. Злочинцем виявився уродженець тимчасово окупованого Бердянська, раніше він був неодноразово судимий. 

В червні ще більш жахлива ситуація сталася на Прикарпатті. 9-річну дівчинку зґвалтували, а потім жорстоко вбили, після чого ще раз вчинили сексуальний акт вже над мертвим тілом дитини. Виявилося, що вбивцею та насильником був двоюрідний брат батька дівчинки. Раніше він був неодноразово судимий, в тому числі за сексуальне насильство.

В серпні знову ж таки на Київщині 52-річний чоловік зґвалтував 13-річну дівчину – онуку власної сусідки. Йому “світить” до 15 років позбавлення волі.

Окрім цього, влітку також було ще кілька кричущих випадків. На Київщині поліцейський вчинив розпусні дії щодо 10-річної дитини, яка приходилася подружкою його пасербиці. А в самому Києві вже цього місяця 41-річний чоловік заманив 12-річну дівчинку, з якою познайомився в інтернеті, до себе в гараж, там накачав її наркотиками, після чого вступив з нею у статевий акт проти її волі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • У Чернівецькій області чоловіку загрожує 2 роки в'язниці за психологічне насилля над сестрою
  • У Києві чоловік привів у свою квартиру неповнолітніх дівчат. Вони покурили "солі" і померли
  • Єфросиніна про гучну справу зґвалтування неповнолітньої: Прикро, але дива не сталося…

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *