Європейська правда інтегрується в медіагрупу УП Томаша Фіали

Томаш Фіала (Фото:Наталія Кравчук)

Томаш Фіала (Фото:Наталія Кравчук)

Європейська правда інтегрується в медіагрупу Українська правда глави Dragon Capital (володіє журналом NV, сайтом NV і Радіо NV) Томаша Фіали

Українські видання Європейська правда та Українська правда досягли домовленості про тіснішу інтеграцію, яка допоможе розвитку обох видань.

Про це повідомляють на сайті видання.

Магомед Мусаєв (Фото:Магомед Мусаєв via LinkedIn)

В угоді про купівлю американського Forbes знайшли слід російського бізнесмена Магомеда Мусаєва. Він володіє виданням у РФ

«Об’єднання, ініціатором якого стала команда Європейської правди, завершиться в жовтні 2023 року», — йдеться в повідомленні видання.

Мета інтеграції — консолідувати ресурси, що входять до медіагрупи УП, і водночас зробити ефективнішими адміністративні процеси Європейської правди.

Цей крок також покликаний розвантажити редакторів Європейської правди від частини адміністративного навантаження, звільнивши часові ресурси.

«Більшість читачів і раніше сприймали Українську правду та Європейську правду як частинки одного цілого. Тепер ми унормовуємо багаторічну співпрацю. Ми цінуємо той контент, який створюють наші колеги з ЄП, і вважаємо, що об’єднання посилить медіагрупу УП», — зазначив виконавчий директор УП Андрій Боборикін.

У Європейській правді зазначають, що мета — провести адміністративне об’єднання таким чином, щоб воно пройшло максимально непомітно і для аудиторії, і для донорів.

«Навряд чи хтось помітив би ці зміни, якби ми самі не сказали про них — але для нас важливо бути чесними і прозорими та повідомити про об’єднання», — заявив співзасновник і редактор ЄП Сергій Сидоренко.

Американське видання Vice на початку травня опублікувало інтерв'ю з російською військовою злочинницею (Фото:VICE via Facebook)

Американське видання, яке опублікувало інтерв'ю з російською військовою злочинницею, подало заяву про банкрутство

Інтеграція ЄП у процеси медіагрупи УП відкриє нові можливості. Зокрема, Європейська правда отримає можливість проводити офлайн-івенти, що стає особливо важливим на новому етапі відносин з ЄС і НАТО. Крім того, видання зараз розвиває наявні продукти — готує оновлення англомовної версії сайту та запускає нову відеостудію.

У травні 2021 року видання Українська правда і всі його активи переходять до Dragon Capital Томаша Фіали (володіє журналом NV, сайтом NV і Радіо NV).

Фіала не розповідав, у скільки обійшлася купівля Української правди, але, зазначив, що йшлося про мільйони доларів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *