Дешева індульгенція. Співзасновник Яндекса просить Європу зняти санкції після засудження війни — FT

Співзасновник Яндекса Аркадій Волож та Володимир Путін (Фото:interfax)

Співзасновник Яндекса Аркадій Волож та Володимир Путін (Фото:interfax)

Співзасновник Яндекса Аркадій Волож просить Євросоюз зняти з нього санкції після того, як бізнесмен набрався сміливості засудити вторгнення РВ в Україну за 1,5 року від його початку.

Співзасновник російського техногіганта Яндекс Аркадій Волож офіційно попросив Євросоюз скасувати санкції проти нього після того, як бізнесмен засудив російське вторгнення в Україну через 1,5 року з його початку.

Про це пише Financial Times.

Майбутнє Яндекса під загрозою — у компанії величезні борги (Фото:interfax)

Російський гугл не вийшов. Яндекс має величезні проблеми через війну в Україні

Юристи Воложа звернулися до ЄС із проханням скасувати обмежувальні заходи через кілька днів після того, як бізнесмен засудив вторгнення РФ в Україну.

За словами співрозмовників видання, запит від підсанкційного бізнесмена обговорюватимуть представники ЄС наступного місяця.

Прохання Воложа надійшло після того, як він став лише другим відомим російським мільярдером, який беззастережно засудив війну в Україні. Це спонукало дипломатів, чиновників та інших підсанкційних осіб, закликати ЄС відреагувати.

«Кейс підняв питання про те, чи повинні політики включати „виходи“ для діячів російської еліти, які перебувають під санкціями і виступають проти вторгнення», — йдеться в повідомленні.

Раніше співзасновник Яндекса Аркадій Волож уперше з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну висловив критику на адресу РФ.

Він заявив, що з початку повномасштабної війни зосередився на підтримці російських інженерів, які хотіли покинути країну і «тепер можуть почати нове життя за кордоном».

Волож, який нещодавно перебуває під західними санкціями за пособництво у війні, заявив про себе як про «ізраїльського технологічного підприємця, який народився в Казахстані». Яндекс при цьому він вважає «однією з найбільших інтернет-компаній у Європі».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *