ДБР прийшло з обшуками до судді Ємельянова, якого звинувачували у приховуванні мільйонних статків

ДБР прийшло з обшуками до судді Ємельянова, якого звинувачували у приховуванні мільйонних статків | INFBusiness

Співробітники Державного бюро розслідувань здійснюють обшуки у колишнього заступника голови Вищого господарського суду України Артура Ємельянова сьогодні, 25 вересня.

Джерело цієї інформації — співрозмовник “Української правди” в правоохоронних органах. За даними УП, проведено більше 10 обшуків в рамках розслідування можливої участі колишнього судді в сприянні державі-агресору.

Зазначено, що в даний момент цей колишній суддя працює адвокатом. Журналісти видання звернулись за офіційним коментарем до ДБР. 

Суддя Ємельянов: що про нього відомо

Суддя Артур Ємельянов переведений у 2011 році з Донецька до Києва. Відомим серед громадськості він став після звинувачення у приховуванні мільйонних статків у Європі за допомогою фіктивного розлучення.

У Ліхтенштейні зблокували 13 мільйонів франків на рахунках його дружини за звинуваченням у відмиванні коштів. Однак пізніше гроші розблокували, оскільки Україна не надала доказів їхнього злочинного походження.

Окрім того, у 2018 році австрійська прокуратура звинуватила Ємельянова та його колишню дружину у причетності до викрадення громадянина Німеччини. За версією обвинувачення Ємельянови намагалися викрасти Владислава Ізрайліта, який разом з бізнес-партнерами створив готельну мережу на території Німеччини та Австрії. Ємельянов нібито об’єднався з партнерами бізнесмена та організував викрадення, щоб змусити Ізрайліта підписати мирову угоду, передати права Ємельянову та іншому бізнес-партнеру та залишити посаду генерального директора однієї з компаній мережі.

Однак спроба викрадення провалилась, тому що Ізрайліт дізнався про стеження, організоване потенційними викрадачами та звернувся до поліції.

Згодом в Україні цього суттю неодноразово звинувачували у тиску на підлеглих. 

Окрім того, у 2013-2014 роках він втручався у роботу судді Господарського суду Києва для вирішення певних судових справ, перешкоджав здійсненню судами правосуддя, погрожував та шантажував суддів.

В СБУ заявляли, що викрили суддю на фінансуванні терористів в ОРДЛО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Офіс Генпрокурора прийшов з обшуками в "Укренерго": що відбувається
  • Обшуки у Шуфрича: правоохоронці знайшли російські медалі, радянські кітели та документи про “автономію” Донбасу – фото
  • Корупція на відновленні енергетики: СБУ проводить понад 20 обшуків у кількох областях України

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *