Абоненти Vodafone можуть замінити звичайну SIM на віртуальну – як це зробити

Абоненти Vodafone можуть замінити звичайну SIM на віртуальну - як це зробити | INFBusiness

У мобільного оператора Vodafone з’явилася можливість встановити нові SIM-карти. Йдеться про E-SIM, яка повністю віртуальна та не має пластикового аналогу. Експерти пояснили, як скористатися новою послугою.

Інформація про це з’явилася на офіційній сторінці мобільного оператора в Twitter. Зазначається, що замінити звичайну SIM на віртуальну eSIM можна лише за кілька хвилин. Для цього достатньо скористатися спеціальним застосунком від мобільного оператора “My Vodafone”. Після запуску застосунку для встановлення електронної SIM-карти достатньо лише кількох дій:

  • Обрати розділ “Послуги”;
  • Натиснути на “Заміна SIM на eSIM”;
  • Ввести свою електронну кошту та код з SMS-повідомлення;
  • Отримати дані про eSIM на електронну пошту;
  • За допомогою інструкції з повідомлення на електронну пошту встановити eSIM на ваш гаджет.

Які переваги eSIM:

  • Можна використовувати декілька SIM-карт, навіть якщо ваш смартфон не має слоту для другої;
  • Завдяки віртуальній SIM-карті дані будуть краще захищені, адже таку карту неможливо викрасти або загубити;
  • Віртуальна SIM-карта повністю електронна, а значить – для її виготовлення не потрібен пластик, що набагато краще для нашої екології.

Проте слід зазначити, що далеко не на всі смартфони можна підключити таку послугу. Перевірити, чи доступна електронна SIM-карта для вашого девайса, можна за посиланням. 

Зміни в мобільних операторів

Українські мобільні оператори зможуть вдвічі швидше будувати базові станції для швидкісного інтернету. Як розповіли в Міністерстві цифрової трансформації, урядовці підтримали законопроєкт, який дасть можливість мобільним операторам отримувати землю для будівництва базових станцій за один-три місяці (зараз це можливо близько за пів року). Експерти зазначили, що завдяки цим змінам десятки тисяч українців, які проживають в селищах, удвічі швидше зможуть користуватися 4G та якісним мобільним зв’язком.

Мобільний оператор lifecell надав абонентам можливість користуватися 5G-зв’язком. Проте така послуга зараз доступна лише в роумінгу (тобто, за кордоном). Для абонентів lifecell 5G доступний у Болгарії, Австрії, Фінляндії та Домініканській Республіці. Крім того, важливо, щоб гаджет підтримував цей стандарт.

Нагадаємо, українські мобільні оператори запропонували нові вигідні тарифи для студентів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *