Ніна Матвієнко вимагає, щоб донька із зятем з’їхали з її будинку

Ніна Матвієнко вимагає, щоб донька із зятем з'їхали з її будинку | INFBusiness

Українська виконавиця Ніна Матвієнко зізналася в тому, що не може дочекатися, коли її дочка Антоніна разом з чоловіком і донькою з'їде з її квартири. Але, піклується Ніна Митрофанівна не про свій комфорт, а комфорт дочки, інформує Ukr.Media.

"Я дуже цього чекаю, з великим задоволенням випихну її. Мені їх шкода, вони живуть в одній кімнаті разом з концертними костюмами. Це дуже складно. На кухні завжди всі топчуться, нас в будинку дуже багато. А так буде чотири кімнати, уявляєте? Буде окрема кімната для костюмів і взуття", — коментує артистка.

Сама Антоніна зазначає, що переїзд на нову квартиру відбудеться не скоро.

"Ситуація така, що це новобудова, і її ще добудовують. Ми ще не отримали офіційні документи, процес може затягнутися. Обіцяють одне, потім інше. Ми хотіли б, щоб переїзд відбувся швидше", — каже Тоня Матвієнко.

До слова, раніше Ніна Матвієнко розповідала, що квартирне питання істотно позначилося на її відносинах з чоловіком. Артистка зізналася, що чоловік з'їхав від них на дачу, і вона хоче з ним розлучатися. Правда потім Матвієнко пошкодувала про те, що виставила особисте життя напоказ, і зазначила: про розлучення вона погарячкувала.

"Це сталося тому, що багато людей в будинку. Не витримав він, а потім я", — каже співачка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *