MONATIK повертається на “Танці з зірками”

MONATIK повертається на "Танці з зірками" | INFBusiness

Вже в цю неділю, 15 вересня, о 21:00 на телеканалі 1+1 мультиартист і суддя перших двох оновлених сезонів "Танців з зірками" MONATIK повернеться на проєкт, інформує Ukr.Media.

Попри зміни в суддівській команді в цьому році, продюсери найбільш популярного розважального шоу країни давно інтригували, що улюбленець телеглядачів і "адвокат всіх зірок" знову з'явиться в ефірі "Танців зірками", однак до останнього не розкривали інтригу, в якому саме амплуа. Сьогодні стало відомо, що MONATIK, який презентував нову спекотну роботу "Кожен раз", стане 4-им запрошеним суддею в найближчому ефірі.

Разом з чорним лебедем проєкту, примою-балериною Катериною Кухар, зоряним хореографом Владом Ямою і найемоційнішим суддею проєкту Франсиско Гомесом, MONATIK буде оцінювати постановки пар, присвячені темі кохання.

MONATIK повертається на "Танці з зірками" | INFBusiness

Нагадаємо, що MONATIK через своє світове турне не зміг зайняти крісло судді шоу. Артист передав естафету хореографу Франсиско Гомесу і запропонував зайняти третє крісло. Цікаво, що заради участі в проєкті, хореограф зі світовим ім'ям, відмовив Мадонні в постановці її шоу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *