Експерти з мови тіла проаналізували фотографії принца Гаррі і Меган Маркл

Експерти з мови тіла проаналізували фотографії принца Гаррі і Меган Маркл | INFBusiness

І розповіла про силу обожнювання в парі, статус принца Вільяма в сім'ї, тісний зв'язок Меган з матір'ю і «захват» королеви, передає Ukr.Media.

«Цей чорно-білий знімок – чисто голлівудська романтична історія і дуже схожий на знімок з заручин. Це ідеальний і самий романтичний весільний знімок, який ми коли-небудь бачили», — говорить експерт.

«У Гаррі відкрита усмішка, плечі і голова трохи нахилені, ліва рука м'яко лежить на руці Меган. Це картина повного розслаблення і справжнього щастя. Меган виглядає спокійною і дуже щасливою. Обидва вони розслаблені і щиро щасливі», — говорить ще один експерт з мови тіла Робін Кермод.

Експерти з мови тіла проаналізували фотографії принца Гаррі і Меган Маркл | INFBusiness

Ще на одному знімку присутня королева і мати нареченої 62-річна Доріа Рагланд, що стоїть поруч із донькою.

Джеймс говорить, що незважаючи на те, що пара демонструє відхід від традицій, загальні фотографії виконані в консервативному стилі. У них є певна формальність, на яких, можливо, наполягла королева.

«У нас є Меган і Гаррі, майже стоять на одному місці. У них досить формальні посмішки. Торс Меган повернутий до матері, яка в свою чергу близько стоїть до дочки. У них дуже близькі відносини, що приємно спостерігати. Вільям підноситься над усіма іншими і дуже домінує, хоча у Чарльза повинно бути більше відповідальності в родині. У Вільяма ласкава усмішка, схоже, у нього велику вага у родині», — говорить експерт.

«Чудово бачити, як королева і Філіп посміхаються. Вона не дуже посміхалася на церемонії і в церкві, але зараз на її обличчі є захват», — зазначає Джеймс.

Експерти з мови тіла проаналізували фотографії принца Гаррі і Меган Маркл | INFBusiness

На цьому фото Гаррі і Меган в оточенні пажів і подружок нареченої. Зліва праворуч (нижній ряд):

Залі Уоррен, 2 роки, хрещениця принца Гаррі; принцеса Шарлотта Кембриджська, 3 роки, племінниця принца Гаррі; Флоренс ван Катсем, 3 роки, хрещениця принца Гаррі.

Верхній ряд: Брайан Малруні, 7 років, син подруги Меган Маркл; Ріан Літта, 7 років, хрещениця Меган Маркл; Ремі Літта, 6 років, хрещениця Меган Маркл; Джаспер Дайер, 6 років, хрещеник принца Гаррі; принц Джордж Кембриджський, племінник принца Гаррі, 4 роки; Айві Малруні, 4 роки, дочка подруги Меган Маркл; Джон Малруні, 7 років, син подруги Меган Маркл.

На останньому знімку у принц Джордж і принцеса Шарлотта дуже задоволено посміхаються.

«Меган сидить біля ніг людини, яку вона любить, і виглядає трохи покірно. Знімок трохи схожий на вікторіанську епоху. У нареченого дуже пустотлива усмішка, але вся основня увагя, все-таки прикута до дітей», — зазначає експерт.

Нагадаємо, офіційні фото весілля — обов'язкова частина королівської весільної церемонії. Фотографії були зроблені фотографом Алексі Любомирських у зеленій вітальні Віндзорського замку. Він же — автор офіційних фото заручин принца Гаррі і Меган Маркл.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *