У НАТО назвали ядерну риторику Росії небезпечною і безвідповідальною

У НАТО назвали ядерну риторику Росії небезпечною і безвідповідальною | INFBusiness

У НАТО назвали ядерну риторику Росії небезпечною і безвідповідальною 07.05.2024 18:25 Укрінформ Заяви Росії про плани провести навчання з використанням тактичної ядерної зброї є небезпечними і безвідповідальними.

Про це в коментарі RMF.FM заявила речниця НАТО Фара Дахлалла, передає Укрінформ.

«Ядерна риторика Росії небезпечна й безвідповідальна», – підкреслила Дахлалла.

За словами речниці, Північноатлантичний альянс «залишається пильним».

«Наше колективне стримування та оборона й надалі забезпечуватимуть захист кожного дюйма території Альянсу», – наголосила речниця НАТО.

Як повідомляв Укрінформ, у Росії анонсували навчання із відпрацювання ймовірності застосування тактичної ядерної зброї «з метою підвищення готовності нестратегічних ядерних сил до виконання бойових завдань».

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України висловили сподівання на адекватну реакцію західних країн на ядерний шантаж з боку Росії.

З початку російського вторгнення в Україну країни Заходу висловлювали побоювання щодо можливого застосування Росією тактичної ядерної зброї, зокрема при невдачах на фронті. Російська військова доктрина передбачає можливість застосування ядерної зброї першими у разі «загрози самому існуванню держави».

НАТО Ядерна зброя Ядерний шантаж

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *