У Британії вирішили звільнити деяких в’язнів, аби розвантажити в’язниці

У Британії вирішили звільнити деяких в'язнів, аби розвантажити в'язниці | INFBusiness

У Британії вирішили звільнити деяких в'язнів, аби розвантажити в'язниці 17.05.2024 06:49 Укрінформ Уряд Великої Британії вирішив звільнити достроково деяких засуджених. Причиною цього стали переповнені в'язниці.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція Reuters.

"Британський уряд ініціював надзвичайні заходи, щоб достроково звільнити деяких засуджених із в'язниць, щоб запобігти їх переповненості", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, упродовж останніх 30 років кількість ув’язнених в Англії та Вельсі подвоїлася внаслідок довших кримінальних вироків та більш жорсткого підходу до покарання за насильницькі злочини та злочини, пов’язані із наркотиками.

В офісі прем'єр-міністра Британії Ріші Сунака повідомили, що дострокове звільнення стосуватиметься лише тих, хто перебуває наприкінці терміну покарання, і вони перебуватимуть під суворим наглядом.

Окрім того, засуджених за тероризм, сексуальні або серйозні насильницькі злочини не  випускатимуть раніше.Також керівники в'язниць матимуть повноваження блокувати звільнення деяких осіб.

Уряд звільняє в'язнів достроково, щоб зменшити "короткочасний тиск на в'язниці", – сказали в офісі прем'єра. Це тимчасовий захід.

Міністерство юстиції Великої Британії також повідомило, що заарештованих, яким було відмовлено у звільненні під заставу, можуть повертати до поліцейських центрів замість того, щоб відправляти у в'язницю, якщо там немає вільних місць.

Лідер опозиційної Лейбористської партії Кір Стармер звинуватив Сунака у видачі злочинцям "карток для виходу з в'язниці" та запитав, чи люди, засуджені за домашнє насильство, також звільнятимуться достроково.

Минулого літа кількість ув’язнених в Англії та Вельсі сягнула рекордного рівня – 88 225 осіб. Це на 8% більше, ніж за рік до того. Як зазначає Reuters, три з кожних п'яти в'язниць були переповнені, тобто у них було більше в'язнів, ніж мало бути.

Як повідомляв Укрінформ, президент Шрі-Ланки Раніл Вікремесінгхе з нагоди Різдва амністував понад 1000 ув'язнених.

Британія Уряд В'язниця

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *