США і Корея вперше провели спільні навчання літаків-невидимок

США і Корея вперше провели спільні навчання літаків-невидимок | INFBusiness

США і Корея вперше провели спільні навчання літаків-невидимок 16.05.2024 09:22 Укрінформ ВПС Сполучених Штатів і Південної Кореї уперше провели спільні повітряні навчання новітніх винищувачів – літаків-невидимок, «непомітних» для радіолокаційних станцій спостереження.

Про це повідомляє Yonhap, передає Укрінформ.

Тренування проходили над центральним регіоном Південної Кореї за участю двох південнокорейських F-35A і двох американських F-22 Raptor.

У Сеулі повідомили, що це перші такі навчання передових літаків двох країн. До цього південнокорейські F-35A та американські F-22 лише одного разу, в грудні 2022 року, здійснили спільний політ, супроводжуючи американський бомбардувальник B-52H.

У вівторок військові США опублікували фото, на яких було видно принаймні чотири F-22 на стоянці військової бази в Південній Кореї. Це їх перше прибуття до азійської країни, не рахуючи участі цього літака-невидимки в корейській оборонній виставці у жовтні минулого року.

США і Корея вперше провели спільні навчання літаків-невидимок | INFBusiness

F-35 і F-22 належать до найновіших винищувачів п’ятого покоління і вважаються одними з найгрізніших бойових літаків у світі через їх непомітність для радарів та вдосконалену авіаційну електроніку.

Південна Корея має на озброєнні 39 винищувачів F-35A американського виробництва, а найновіші F-22 експлуатується лише військовими Сполучених Штатів.

Як повідомляв Укрінформ, Південна Корея у вівторок провела військові навчання сил і засобів протиповітряної оборони (ППО), метою яких було тренування у відбитті широкомасштабної повітряної атаки із застосуванням противником сотень ракет і дронів.

Фото: Yonhap

Корея Літак США Військові навчання

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *